
Jackman is momenteel naast Nicole Kidman te bewonderen in Baz Luhrmanns nieuwste film 'Australia' (u leest hier het verdicht van Onze Man), maar het is zijn volgende rol die hem online de meeste publiciteit bezorgt. In 2009 kruipt hij in de prequel 'X-Men Origins: Wolverine' namelijk voor de vierde keer in de huid van mutant Wolverine, en de gloednieuwe trailers voor die film werden in géén tijd enkele honderduizenden keren bekeken. Wij maken het u zo moeilijk niet, en plaatsen 'm hieronder. Veel kijkgenot!













































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


Koers op tv
Als ze nu nog ene keer 'Buren' durven te verzetten voor die apothekers op hun veloke, terwijl er amper 3000 man naar Canvas kijkt omdat ze peizen dat ze slimmer zijn dan de anderen, krijg ik floeren kloten.
De Jakke
Specialiteiten
Frank Raes stelt de spelers voor tijdens België-Montenegro: "Dat is zo'n beetje de specialiteit van Courtois, de nul houden." Zo ken ik nog wel mensen met specialiteiten, van de Uitlaatcommentator bijvoorbeeld: commentaar geven. Of Jeroen Brouwers: boeken schrijven.
Hannibal
Googleman
De stem van Googleman, dat is toch gewoon Dams uit Witse?
Sherlock