
En gelachen dat we hebben! Zeker toen Francesca Vanthielen na de film de cast en crew kwam voorstellen aan het publiek: 'Hebt u geen gène moeten overwinnen om deze rol te spelen?' vroeg ze met stalen gezicht aan Veerle Dobbelaere. Pas drie minuten en twee iets té luide hoestbuien van Dobbelaeres tegenspeler Gène Bervoets later kon een bomvolle cinema ten hoofde Vanthielen een frank horen vallen. Helaas liet Vanthielen daarna de kans liggen om aan Bervoets te vragen of hij alle sm-scènes zelf had gespeeld, of dat daar misschien een plaatsvervangende Gène was voor ingehuurd. Hahaha!












































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


Koers op tv
Als ze nu nog ene keer 'Buren' durven te verzetten voor die apothekers op hun veloke, terwijl er amper 3000 man naar Canvas kijkt omdat ze peizen dat ze slimmer zijn dan de anderen, krijg ik floeren kloten.
De Jakke
Specialiteiten
Frank Raes stelt de spelers voor tijdens België-Montenegro: "Dat is zo'n beetje de specialiteit van Courtois, de nul houden." Zo ken ik nog wel mensen met specialiteiten, van de Uitlaatcommentator bijvoorbeeld: commentaar geven. Of Jeroen Brouwers: boeken schrijven.
Hannibal
Googleman
De stem van Googleman, dat is toch gewoon Dams uit Witse?
Sherlock