
Omdat - waarom krijgen we nu plots het vieze gevoel te klinken als een Wetstraathabitué - úw mening telt, roepen Humo en StuBru u op om uw hoogstpersoonlijke top vijf (de platen moeten wel minstens één jaar oud zijn) op humo.be achter te laten. Met een beetje geluk kunt u daar zelfs een pakket met de honderd cd's uit de lijst mee winnen.
Wat u te doen staat? Een geschifte schiftingsvraag beantwoorden, natuurlijk! Want verbazingwekkend genoeg hebben ze Maria De Decker, de honderdjarige (!) overgrootmoeder van 'De Maxx'-stem Erika Van Tielen, bereid gevonden om zich Usain Bolt-gewijs aan de honderd (!) meter, euh, spurt te wagen. Jawel, de vraag is: hoelang doet deze eeuwelinge erover om voornoemde afstand volledig af te leggen, pitstops aan de zuurstoftent inbegrepen? Uw gok is net zo goed als de onze.












































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


Koers op tv
Als ze nu nog ene keer 'Buren' durven te verzetten voor die apothekers op hun veloke, terwijl er amper 3000 man naar Canvas kijkt omdat ze peizen dat ze slimmer zijn dan de anderen, krijg ik floeren kloten.
De Jakke
Specialiteiten
Frank Raes stelt de spelers voor tijdens België-Montenegro: "Dat is zo'n beetje de specialiteit van Courtois, de nul houden." Zo ken ik nog wel mensen met specialiteiten, van de Uitlaatcommentator bijvoorbeeld: commentaar geven. Of Jeroen Brouwers: boeken schrijven.
Hannibal
Googleman
De stem van Googleman, dat is toch gewoon Dams uit Witse?
Sherlock