
Oxfam België: Achter de schermen van een 'Oxfam Fairtrade'-mediacampagne
Precies vijfenveertig jaar geleden, op 17 september 1964, werd de Belgische tak van Oxfam International opgericht. Drijvende krachten achter de oprichting waren graaf Victor de Robiano en baron Antione Allard, en tijdens de eerste jaren besteedde Oxfam België vooral aandacht aan dekolonisatie. Ondertussen bestaat Oxfam België uit drie onafhankelijke organisaties: Oxfam Wereldwinkels en Oxfam Magasins du Monde, die zich beide bezighouden met fair trade, en Oxfam Solidariteit, dat zich inzet voor ontwikkelingssamenwerking.
Vrijdag 18 september 2009 - 00u16
Wilde ik ook zeggen: super goeie chocolade (bio), maar ook bio-koffie en al mijn bananen, ook altijd bio, komen altijd ook van hen. Zo helpen ze de mensen met fair trade maar met al dat bio in hun aanbod, helpen ze de mensen dubbel!
Donderdag 17 september 2009 - 20u05
Haha, SGW (mijn school) heeft al x jaar zelf een wereldwinkeltje. Die verdomd lekkere chocola ook. :D
Het café van zijn ouders heeft van Patrick De Witte alias (pdw) gemaakt wie hij is: een pure family man met een immense liefde voor rock-'n-roll en even groot onbegrip voor alles wat naar racisme zweemt. Lees een fragment
Lieven Scheire is uw maatje voor het point final achter het weekend: zijn 'Scheire en de schepping' zwiept zich telkens weer over de zondagavondlat van één miljoen kijkers. Hij spit er zijn eigen wetenschapstuintje in om: 't is een collage van wetenswaardigheden en bizarre feiten, komisch becommentarieerd door een steeds wisselend panel. Lees een fragment
Valse waakhond
Rottkwijler!
Knalfabeet
Hoe zou het zijn met...
Wimpy's?
Knalfabeet
Griekenland
En als ze daar nu gewoon eens zouden beginnen werken, zou de crisis dan opgelost raken?
JeeVee