
Zanger Al Martino, bekend als Johnny Fontane uit 'The Godfather' (herinner u het afgehakte paardenhoofd in het bed van de niet zo vlot meewerkende platenbons), is op zijn tweeëntachtigste overleden in zijn geboortehuis in Philadelphia. Marino zong ook de themasong van de film: 'Love Theme from The Godfather'.
Eveneens heengegaan: Dickie Peterson, frontman van Blue Cheer, de luidste groep aller tijden. Peterson werd 63 en leed al enige tijd aan kanker.
Blue Cheer met 'Summertime Blues':











































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


Koers op tv
Als ze nu nog ene keer 'Buren' durven te verzetten voor die apothekers op hun veloke, terwijl er amper 3000 man naar Canvas kijkt omdat ze peizen dat ze slimmer zijn dan de anderen, krijg ik floeren kloten.
De Jakke
Specialiteiten
Frank Raes stelt de spelers voor tijdens België-Montenegro: "Dat is zo'n beetje de specialiteit van Courtois, de nul houden." Zo ken ik nog wel mensen met specialiteiten, van de Uitlaatcommentator bijvoorbeeld: commentaar geven. Of Jeroen Brouwers: boeken schrijven.
Hannibal
Googleman
De stem van Googleman, dat is toch gewoon Dams uit Witse?
Sherlock