
Oktober
Muse daarentegen brengt 'The Resistance' uit, een plaat die klinkt als een kruising van Queen, Chopin, U2, big beat, Prince-funk, Wagner, Radiohead, Liszt, Liberace en Spinal Tap. De reacties variëren van 'Qué?' tot 'Drie sterren!' (Humo)
The Flaming Lips gooien dan weer 'Embryonic' in de groep, een werkstuk dat klinkt alsof Pink Floyd, Kabouter Wesley en Timothy Leary samen in de studio hebben gezeten. De reacties variëren van 'Qué?' tot 'Nét geen meesterwerk' (Humo)
Wij mogen toch ook eens lachen, zeker?
Wayne Coyne van The Flaming Lips legt in een interview overigens haarfijn de mannelijke psyche bloot: 'Kerels op tournee hebben de kans om te doen wat ze willen, en wat doen ze met al die vrijheid? Drugs en porno! Neen, echt, als je een stel mannen vrij laat, eindigt het gegarandeerd in porno. Porno is seks voor lafaards' - zei hij waarschijnlijk tussen twee blowjobs van groupies door
Als diezelfde Coyne even later gevraagd wordt voor hoeveel geld hij uit de kleren zou gaan voor Playgirl, luidt zijn antwoord: 'Voor niks! Ik zou het een éér vinden. Sterker nog: ik zou ervoor willen betalen!' Lafaard!
Dood: Dickie Peterson, de zanger van Blue Cheer
Dank zij White Lies, Editors, The Horrors, The xx, Pains of Being Pure At Heart en andere Big Pinks dreigt 2009 zwarter te kleuren dan de zwartste dagen van de new wave, maar de New Yorkse Lady Gaga zorgt voor tegengewicht: haar fluogekleurde kermispop met vettige teksten ('I wanna take a ride on your disco stick' en 'I'm bluffin' with my muffin': 't zijn beelden waar de tegenwoordig nochtans in topvorm verkerende Hugo Camps niet zo gauw zou opkomen) is het hele jaar niet uit de hitparade en de boekskes weg te slaan - dat laatste ook al omdat aan het precieze geslacht van de Lady getwijfeld wordt.












































21/12/12 : het einde van de wereld
Allemaal goed en wel, maar wat gebeurt daarna met mijn abonnement op Humo?
Alain Provist
Toeval?
De Kreuners stoppen en Whitney valt prompt dood...
Murmy
meisje achter het KBC-loket
ik zie je wel zitten
jambantris