
Allemaal woorden van de nieuwgekomen juryleden. De oude garde vond The Mojo Filters nog net dat tikje beter (soepeler, zelfverzekerder, gebalder) dan in de preselectie in Brugge, en wil ze graag nog een keertje terugzien.
Moodio.TV stelt voor: The Mojo Filters
The Mojo Filters: audio, foto's en juryquotes
Humo's Rock Rally 2010: Stem mee voor de KBC-Publieksprijs












































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


Koers op tv
Als ze nu nog ene keer 'Buren' durven te verzetten voor die apothekers op hun veloke, terwijl er amper 3000 man naar Canvas kijkt omdat ze peizen dat ze slimmer zijn dan de anderen, krijg ik floeren kloten.
De Jakke
Specialiteiten
Frank Raes stelt de spelers voor tijdens België-Montenegro: "Dat is zo'n beetje de specialiteit van Courtois, de nul houden." Zo ken ik nog wel mensen met specialiteiten, van de Uitlaatcommentator bijvoorbeeld: commentaar geven. Of Jeroen Brouwers: boeken schrijven.
Hannibal
Googleman
De stem van Googleman, dat is toch gewoon Dams uit Witse?
Sherlock