
Heet van de lens
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
3 reacties
reageer ookMaandag 7 juni 2010 - 11u10
Mijn reactie was eigenlijk bedoelt op het eerste filmpje, Death of Neda Agha-Soltan. Ik wist enkel niet dat de reactie zichtbaar zou zijn bij elk filmpje.
Zondag 6 juni 2010 - 16u10
De bedoeling: iedereen moet dit gezien hebben, 't is niet omdat je leraar bent dat je daarom geschikt bent om met jongeren om te gaan. Buitenzetten, zo'n kerel, dat hij een job zoekt bij de flikken, daar zitten nog zo'n frustrees!
Woensdag 2 juni 2010 - 19u21
wat is hier de bedoeling van?
Reageer ook
Deze week in Humo
'Tomtesterom’: Tom Waes ziet ze vliegen
De nieuwe reeks van 'Tomtesterom' neemt een droomstart: met een opstootje! Tom Waes heeft eigenhandig een Boeing 737 door het Belgische luchtruim gepiloteerd, en daar was niet iedereen even blij mee. Lees een fragment en bekijk de eerste beelden van het laatste seizoen (1 reactie)
De 7 hoofdzonden volgens Sofie Van Moll
Sofie Van Moll straalt. Ze verwacht haar eerste kindje, en dat zie je niet alleen aan haar ronde buikje, maar aan haar hele verschijning: geen vrouw zo sprankelend en vol levenslust als een vrouw die vier maanden zwanger is. Lees enkele quotes
- humo-archief De Flemish Foodies gefileerd
- humo-archief Basejumper Cedric Dumont
- humo-archief Belastingontduiking in België
- humo-archief Saint Amour: Herman Brusselmans, Gregory Frateur en Maaike Neuville
- humo-archief Anima 2012: jonge Vlaamse tekenfilmmakers
- humo-archief Reality-tv (3): Uw contract of uw leven
- humo-archief 'Alles komt goed': de ups en downs van Najib Amhali
- extras-bij-humo Deze week voor maar 6,90 euro extra bij Humo: de cd 'Muziek!' van De Mens












































Zwaar beroep
Mezelf zijn.
Marcelleke
Whitney Houston
Hoe? Was die ook nog maar 27 jaar?
Dave Tijd
De Kreuners stoppen
Hou ze vooral niet tegen!
Honi Swaki Mali Pense