
10. De kredietcrisis
In de zomer van 2007 wordt de wereldeconomie ei zo na platgelegd door de kredietcrisis.
De Amerikaanse organisatie Global Language Monitor vroeg webgebruikers wat zij de 20 belangrijkste nieuwsfeiten van de 21ste eeuw tot nu toe vonden, en stelde op basis daarvan een top twintig samen. De steile opmars van Lesley-Ann Poppe werd spijtig genoeg over het hoofd gezien, maar dit is een overzicht van de top 10.

In de zomer van 2007 wordt de wereldeconomie ei zo na platgelegd door de kredietcrisis.
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
StuMuse
Kan iemand aan de muziekprogrammeurs van Stubru zeggen dat minstens 1 keer per week "Knights of Cydonia" van Muse om 6 u 's morgens de eetlust voor de rest van de week wegneemt?
Genkie
Women
Lekkere wijven - krassen diep door mijn huid - vlijmscherpe tetten
Street Poet
Nargiz Berk-Peterse...
...kan mij krijgen, uit de weg Vandeveire !
Songfestival