
Hippo That Lives In A House
Het is Werelddierendag vandaag en dat is hét moment om uw kat of hond eens goed te verwennen. Wij verzamelden enkele filmpjes van de iets minder voor de hand liggende huisdieren en goten deze in een wel heel bizarre videospecial.

Hippo That Lives In A House
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
StuMuse
Kan iemand aan de muziekprogrammeurs van Stubru zeggen dat minstens 1 keer per week "Knights of Cydonia" van Muse om 6 u 's morgens de eetlust voor de rest van de week wegneemt?
Genkie
Women
Lekkere wijven - krassen diep door mijn huid - vlijmscherpe tetten
Street Poet
Nargiz Berk-Peterse...
...kan mij krijgen, uit de weg Vandeveire !
Songfestival