
Het Libische volkslied: wie kent het niet?
Bij de onafhankelijkheid van Libië in 1951 werd 'Ya Beladi' van componist Mohammed Al Wahab ingevoerd al nationaal volkslied. Toen Kadhafi aan de macht kwam in 1969 en het koninkrijk een republiek werd, veranderde het volkslied, maar het oude volkslied werd de laatste tijd opnieuw gebruikt door de Libische rebellen, die er gisteren in slaagden om Kadhafi gevangen te nemen en te doden. U kent het volkslied wellicht onder een heel andere titel
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
0 reacties
reageer ookReageer ook
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte









































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


StuMuse
Kan iemand aan de muziekprogrammeurs van Stubru zeggen dat minstens 1 keer per week "Knights of Cydonia" van Muse om 6 u 's morgens de eetlust voor de rest van de week wegneemt?
Genkie
Women
Lekkere wijven - krassen diep door mijn huid - vlijmscherpe tetten
Street Poet
Nargiz Berk-Peterse...
...kan mij krijgen, uit de weg Vandeveire !
Songfestival