
Toptracks:
- Almost There
- There Is a Wind
Die nam in het verleden hele cd's in zijn eentje op, ging al eens scheep met Sigur Rós, en dit keer werkt hij met de muzikanten die al jaren zijn liveband vormen. Dat hóór je: er staat een hechte groep te spelen. Hoe dat klinkt? Denk aan een droefgeestige versie van Styrofoam, of aan The Notwistmet minder scherp gewette gitaren.
Handelde LaValle in den beginnen uitsluitend in instrumentaal werk, dan sloop met het vorderen der jaren alsmaar vaker zang zijn universum binnen: op 'A Chorus of Storytellers' horen we die in vier nummers, met dank aan Matt Resovich(violist van The Black Heart Procession) en Drew Andrews, twee heren met een snik in de keel die als gegoten past bij de bitterzoete muziek - luister naar 'Almost There'of'There Is a Wind'.
Dat kwartetje valt bij de eerste beluistering het sterkst op, maar 'A Chorus of Storytellers' vormt wel degelijk een afgerond geheel, waarin de instrumentals veel meer zijn dan traits-d'uniontussen de gezongen songs. 'Until the Last', een met strijkers en blazers opgetooide brok postrock, kan bijvoorbeeld zonder blozen tussen het sterkste van Mogwaistaan.
Give it a try, folks!





















![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)



1 reactie
reageer ookchris
Zaterdag 24 april 2010 - 17u23
heel schoon plaatje!
Reageer ook