
Toptracks:
- Mermaids
- The End
- Hidden Persuaders
- Silence Is Talking
Als om ons te paaien zingt McClure nóg wat lager in opener en single 'Silence Is Talking': een nostalgische trip naar de feestdagen van Happy Mondays en The Stone Roses, bij elkaar gehouden door een sample uit 'Low Rider' van War (dezelfde die Beastie Boys gebruikten in 'Slow Ride', op hun debuut 'Licenced to Ill').
Ook héél goed vinden wij 'Hidden Persuaders': snuifje shoegaze, beetje Britpop en een country-twang als kers op de cake. 'The End' klinkt nog beter: galopperende gitaren, een mitraillade van drums en een melodie om 'En nu allemaal samen!' tegen te zeggen. Maar - hóórt u onze spanningsboog kraken? - het absolute hoogtepunt vonden wij 'Mermaids', waarvoor wij maar één woord kunnen bedenken: toppop!
Is er dan niks mis met dit plaatje? Weinig. Slotsong 'Hard Time for Dreamers' is nogal topzwaar (alle misère van de wereld in een liedje van vier minuten stoppen is zelden een goed idee), en met 'Manifesto / People Shapers' gaat de groep de epische toer op en ook dat is wat te hoog gegrepen. Maar voor het overige is dit een voortreffelijke cd in de traditie van The Kinks, The La's, Blur, British lager en boksen op het strand van Brighton. Nice one!




















![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)



1 reactie
reageer ookherman13
Zaterdag 6 februari 2010 - 13u01
een leuk en goed cd'tj zeker een aanrader topplaat
Reageer ook