
Meer informatie over deze actie en de algemene voorwaarden vindt u op rabobank.be/20euro.
Het land failliet? Wel, u nog niet! Op 29 september zit bij elke Humo een bon ter waarde van 20 euro, gratis te beleggen in een fonds naar keuze bij Rabobank.be.
De nieuwe reeks van 'Tomtesterom' neemt een droomstart: met een opstootje! Tom Waes heeft eigenhandig een Boeing 737 door het Belgische luchtruim gepiloteerd, en daar was niet iedereen even blij mee. Lees een fragment en bekijk de eerste beelden van het laatste seizoen (1 reactie)
Sofie Van Moll straalt. Ze verwacht haar eerste kindje, en dat zie je niet alleen aan haar ronde buikje, maar aan haar hele verschijning: geen vrouw zo sprankelend en vol levenslust als een vrouw die vier maanden zwanger is. Lees enkele quotes
7 reacties
reageer ookel l
Zaterdag 10 oktober 2009 - 15u39
Ik had verkeerdelijk gehoopt deze bon in humo van deze week (6/10/09) te vinden. Niet het geval dus. Kan ergens anders of op een andere manier nog deelgenomen worden aan de actie? Dank.
k
Maandag 5 oktober 2009 - 13u01
Ik ga voor de chinezen (n° 48)
j
Vrijdag 2 oktober 2009 - 14u55
klopt alles in orde nu nu nog een fondske kiezen iemand tips ?
j
Vrijdag 2 oktober 2009 - 14u55
klopt alles in orde nu nu nog een fondske kiezen iemand tips ?
Rabobank.be
Dinsdag 29 september 2009 - 10u23
We hebben het probleem geconstateerd en het is al opgelost. U kunt nu van alle fondsen de informatie opvragen.
J
Dinsdag 29 september 2009 - 09u57
Ik ben net op de site van rabobank geweest om de fondsen eens te bekijken. Telekns je klikt op een fonds krijg je de boodschap de pagina die je bezoekt is niet beschikbaar. blijkbaar weten ze bij rabobank niet wanneer HUMO uitkomt.
nickamie
Maandag 28 september 2009 - 13u12
Is het mogelijk om van die proximus reclame vanaf te geraken, ik krijg hem niet weg, en ik heb mottige ervaringen met proximus.
Reageer ook