Review: N.E.R.D. op Pukkelpop 2009 (Main Stage)

festivalitis Zaterdag 22 augustus 2009 - 23u28, door (nj)

Dachten wij dat we met de hemeltergende Black Eyed Peas het slechtste optreden van deze festivalzomer hadden gezien? Dat het altijd nóg erger kan, bewezen die van N.E.R.D. vanavond met verve.

18598_006_nerd_2122.jpg

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Het optreden

Ooit was N.E.R.D. een relevante groep, die vernieuwende, spannende muziek maakte. Dat is niet meer het geval. Dezer dagen schijnt N.E.R.D. een soort boysband te zijn, met maar één poster boy in de gelederen – Pharell Williams. Een lekker ding, volgens vrouwelijke kennissen, en wij nemen dat graag aan. Maar als jullie hormonen hun rechten hebben, dames, dan hebben onze oren dat ook. En onze oren waren vanavond bepaald not amused. Want de wezenloze drab die N.E.R.D. ons deze avond serveerde – mensenlief, het is werkelijk met geen pen te beschrijven. Wij hebben Hollandse muurkroketten gegeten die smaakvoller waren dan de heavy metal-solo's van die leadgitarist, wij hebben weggestemde kandidaten uit de voorrondes van Idool' gezien die toonvaster zongen dan dat wicht met haar gescheurde broek, wij hebben optredens van Christoff bijgewoond waar meer deugdelijke songs te ontwaren vielen dan in dit uurtje doffe ellende. Neen, dat laatste is niet waar, maar u begrijpt wat we bedoelen: het was deerniswekkend en smakeloos, en zo wezenloos slecht dat we zo één-twee-drie niet op een adjectief komen dat precíés uitdrukt hoe inslecht we dit wel niet vonden. Deplorabel, dat is het. Húp, Arctic Monkeys gaan beginnen!

Quote

De tijd dat bakvissen nog gewoon I lOVE YOU' op een plakkaat kalkten wanneer ze naar een concert van hun favoriete boysband trokken, is voorbij. Een kleine greep uit de opschriften in de eerste rijen: Take me backstage', Lapdance 4 free', Be my Pimp', Pussy for polaroid' en - onze favoriet - Lick my honeypot'.

48 reacties

reageer ook 

Vrijdag 9 oktober 2009 - 16u46

focke

Door dit artikel weet ik te minste wie die nerd voor me was met zijn notitieboekje. Deze recensie is alleszins een regelrechte schande. Hoop dat deze kerel gepakt wordt voor laster en eerroof.

 

Donderdag 27 augustus 2009 - 22u34

AT

goede band met nog betere muzikanten, wat een feest! de dag moet nog komen dat er een band speelt die slechter is dan deze review.

 

Donderdag 27 augustus 2009 - 15u26

jj

je hebt idd gelijk, ze waren super. Maar het is idd logisch dat als je ze voor het eerst ziet op lokerse feesten dat natuurlijk beter is dan als je ze nog een tweede keer ziet he. Je hebt het al es gezien dus is het zowieso minder overweldigend. Ik vond het allesinds een echte knaller!

 

Donderdag 27 augustus 2009 - 14u30

Cuadros

Ik geef eerlijk toe, op de Lokerse Feesten 2008 waren ze té zalig. Dan heb ik ze in AB en op PP gezien en daar waren ze minder...maar met minder bedoel ik nog altijd wel een kickass feesje! Everybody went wild en Pharrell is een zware entertainer. Critici zijn, zoals hierboven bewezen, echt maar narrow-minded people...

 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook:

Deze week in Humo

Jouw aanraders