
Dit was Pukkelpop 2010: een overzicht van de reviews
De zilveren editie van Pukkelpop 2010 zit er op en u was een fijn publiek (maar dat wist u al). Het was een feest- en recordeditie, kortom om duimen en vingers bij af te likken, fiks overschaduwd weliswaar door de dood van Michael Been, geluidstechnicus van de groep Black Rebel Motorcycle Club en tevens vader van de bassist van de band, en de zelfmoord van Charles Haddon, de zanger van de Britse groep Où est le Swimming Pool. De details over het aantal journalisten, fotografen en webmasters die er in de weer geweest zijn om u de meest volledige festivalverlaggeving te bieden zullen we u besparen. Hier krijgt u een overzicht van de reviews, netjes gerangschikt volgens het aantal sterren.
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte




























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)



8 reacties
reageer ookcultus
Donderdag 2 september 2010 - 17u45
@ Kasabianana: beter lezen.
mamsilon
Maandag 30 augustus 2010 - 21u44
Zeer vreemd dat er geen verslag in Humo staat over een zeer goede band en nog wel afkomstig uit Hasselt: The Sore Losers!!!! Super goed optreden.
Brother George
Zondag 29 augustus 2010 - 14u52
Ik heb net eens de recensie gelezen op http://www.cultusonline.be/index.php/concertrecensies/622-pukkelpop-de-rollen-omgedraaid.html, volgens ene Cultus de enige échte recensie. Haha, zelden me zo geërgerd. Waar haalt de auteur van dat artikel het lef vandaan zowel Humo, de Standaard, de Morgen én Focus Knack te beschuldigen van zwakke journalistiek! Sterk, heel sterk.
WesdeV
Vrijdag 27 augustus 2010 - 13u25
Groot gelijk M en Magicall11 ze hadden toch op zijn minst al hun rockrally helden mogen reviewen
@ cultus
Dinsdag 24 augustus 2010 - 10u48
hahaha, die cultus, ook een zéér genuanceerde mening, zo te zien... vrij belachelijk, als je 't mij vraagt
maya_american_jesus
Maandag 23 augustus 2010 - 22u51
En waar is dat verslag over The Van Jets? Beste optreden van het hele festival!
Cultus
Maandag 23 augustus 2010 - 19u59
de enige, échte review van pukkelpop lees je hier: http://www.cultusonline.be/index.php/concertrecensies/622-pukkelpop-de-rollen-omgedraaid.html
Bp11
Maandag 23 augustus 2010 - 19u15
doodjammer dat er geen reviews zijn van toppers als sore losers en band of skulls!
Reageer ook