Geen idee wat u ervan denkt, maar bij ons verloopt the old in & out bij vlagen net iets minder vlot dan in de doorsnee Hollywood-film. Om te bewijzen dat we daarin niet alleen staan, zijn de jongens van CollegeHumor op de proppen gekomen met hun versie van 'Realistic Hollywood Sex': moeizame entrees, Russen in Parijs en heel wat tegenstrijdige verlangens. Het echte leven, quoi.
Realistic Hollywood Sex
Geen idee wat u ervan denkt, maar bij ons verloopt the old in & out bij vlagen net iets minder vlot dan in de doorsnee Hollywood-film.
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
In avant-première: beluister nu al de nieuwe radiospots feat. Guy Mortier!
Er ligt een kakelverse editie van Humo in de winkel. Een themanummer zowaar! Speciaal voor die gelegenheid namen wij maar liefst zes radiospots op, die deze week op je afgevuurd worden. Beluister de nieuwe radiospots
Humo's Grote Pensioenenquête
Tussen vandaag en 2030 gaan de Belgen massaal met pensioen. Wie zal dat grijze legioen blijven betalen? De krap zittende overheid? Of sparen we ons best zelf de pleuris? Humo’s grote pensioenenquête peilde naar wat de Belgen denken én weten over hun pensioen. Lees een fragment en bekijk de resultaten (3 reacties)
- filmpjes Ouderen over 'de jeugd van tegenwoordig' (en vice versa)
- filmpjes Een dag in het leven van: Maria (92) en Xander (24)
- humo-archief Rockers in het rusthuis (filmpje)
- humo-archief De 7 Hoofdzonden van de babyboomgeneratie: 'Onkuisheid'
- humo-archief The Hangover Part III
- humo-archief Moeder en dochter over preventieve borstamputatie
- humo-archief Marc Didden - Het lieve leven en hoe het te lijden
































1 reactie
reageer ookDinsdag 15 juli 2008 - 09u28
Ka-tsjing!
Reageer ook