Amir en Streeter, de poetsenbakkers die zich onledig houden met Collegehumor.com, zijn verwikkeld in een steeds wilder om zich heen slaand perpetuum mobile van wraak en genoegdoening.
Laatste en beste uitspatting uit hun zogenoemde Prank Wars: Amir wordt uitgepikt voor een half million dollar shot. Volgens dat Amerikaanse gebruik wordt een toeschouwer van een basketbalmatch uitgedaagd om tijdens de pauze geblinddoekt een bal in de korf te gooien van op een half speelveld afstand.
Meer verklappen zou zonde zijn, maar weet dat het comedy gold oplevert. Die halve seconde waarin Amir totaal onverwacht de kop van zijn vriend te zien krijgt en je de 'What the fuck?!' op zijn lippen ziet bengelen: kostelijk.


































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


1 reactie
reageer ookvanbellemaarten
Dinsdag 17 maart 2009 - 13u48
Hahahahaha!!! ZOooooo goe!! http://bitbeats.blogspot.com
Reageer ook