Captain gadget test Humo op iPad
StuBru test Humo's iPad app [deel 2]
In 'Sound of Sam' heeft Captain Gadget onze nieuwe Humo-app voor iPad getest én goedgekeurd. Nu geven ze bij StuBru een digitaal jaarabonnement op Humo weg. Wilt u kans maken op dat super-de-luxe cadeau? Bekijk dan snel het filmpje!
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte

































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


1 reactie
reageer ookZaxxon
Woensdag 14 september 2011 - 22u01
Het blijft natuurlijk wel Prutsen op de Ipad met dat kruiswoordraadsel,mijn scherm naar de ......!
Reageer ook