Waar is de meisje?
Perfect om de sluimerende kerstindigestie weg te spoelen: 'Waar is de meisje?', de gloednieuwe videoclip van De hoop. Hilarisch!
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


5 reacties
reageer ookWillem
Donderdag 26 januari 2012 - 00u30
zou dit geen stunt kunnen zijn van de basta-jongens zijn?
Iris
Donderdag 5 januari 2012 - 15u07
http://www.youtube.com/watch?v=eTshy76TSpo
Wolf
Maandag 2 januari 2012 - 19u15
En van hoofdletters heeft ie ook nog nooit gehoord.
Wolf
Maandag 2 januari 2012 - 19u14
Liever verneuking dan verzuring. En dat komt dan van iemand die niet weet wat leestekens zijn. Droogstoppel.
Dieterstar
Donderdag 29 december 2011 - 15u46
verneuking van de nederlandse taal
Reageer ook