
De kids zullen smullen, maar wij, notoire hondenhaters, hebben eigenlijk maar drie woorden voor dat beest: bol het af!
Dat 'Bolt' soms overkomt als tweederangse Pixar hoeft niet te verbazen: deze vaagweg charmante animatiefilm over de avonturen van een hond die denkt dat hij superkrachten heeft, is namelijk het eerste product uit de Disney-fabriek sinds Pixar-goeroe John Lasseter daar de plak zwaait.

De kids zullen smullen, maar wij, notoire hondenhaters, hebben eigenlijk maar drie woorden voor dat beest: bol het af!
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
0 reacties
reageer ookReageer ook