Foto: Iron Maiden op Rock Werchter 2011

vorige

1/13

volgende

Maandag 4 juli 2011 - 10u00

Bruce Dickinson - wat een stem! - haalt ondanks zijn gezegende leeftijd nog alle hoge noten, en gitaristen Smith, Gers en Murray vuurden riff na riff als kogels op het publiek af. Up the Irons!

Tags: , , , ,

U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:

7 reacties

reageer ook 

Dinsdag 19 juli 2011 - 18u05

michel

Ik vind Maiden de max. Heb ze dan ook al 18 keer gezien de laatste 30 jaar:-) Alleen dit, beste Humo: jullie hebben altijd op deze band zitten kakken, maar nu ze op Werchter staan is het ineens 'prachtige stem'. Omdat de Schuur het zegt zeker... Trouwens, wat doet zo een groep op Werchter, tussen al dat pubergedoe' Graspop, indeed!

 

Maandag 4 juli 2011 - 23u10

Negative Creep

Fantastisch optreden! Altijd kippenvel wanneer ze 'Blood Brothers' spelen. Ook 'The Evil that Men Do' was een aangename verrassing.

 

Maandag 4 juli 2011 - 20u25

Bramclaes

wat een fysiek voor zijn 53ste:)

 

Maandag 4 juli 2011 - 20u23

BramClaes

@Selaseut Bruce Dickinson staat erom bekend dat hij na 30 jaar nog moeiteloos alle hoge noten bereikt, in tegenstelling met tijdgenoten als Rob Halfort en inderdaad, luister eerst deftig naar het optreden en geef dan kritiek

 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook: