Meer dan een buikgevoel was het niet. Er klopte iets niet met de buurman. Terwijl de hele buurt geschokt, woedend en verbijsterd was door de koelbloedige moord op het jonge koppeltje Shana en Kevin, antwoordde Ronald Janssen afstandelijk, bijna ongeïnteresseerd op de vragen van de Limburgse speurders die het buurtonderzoek deden. Bewijzen hadden ze niet, toen ze de achtendertigjarige leraar technisch tekenen meenamen naar het politiebureau. Een week later had hij drie moorden en vijf gewelddadige verkrachtingen bekend.
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
- humo-archief Crime scene cleaners in woord en beeld
- humo-archief Killers op de vlucht: hoe De Gelder, Horion, Van Themsche en Dutroux werden gevat
- humo-archief Reconstructie van een moordpartij: het verhaal van Junior Kabunda (19)
- humo-archief Als kind ontvoerd: parlementslid Carina Van Cauter
- humo-archief Belgische casino's in de greep van de georganiseerde misdaad







![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)





4 reacties
reageer ookReporter .
Woensdag 3 februari 2010 - 00u05
Heeft Ruby werkelijk meerdere mensen vermoord ? of wilde hij de FBI de supermensen van Amerikaanse politie eens laten zien dat hij hen kon verschalken om in krant en TV te komen en welke straf heeft hij gekregen NOOIT ergens gelezen .
Pancho .
Zaterdag 30 januari 2010 - 23u09
Werkelijk kunnen bewijzen dat zij tientallen mensen hebben vermoord in dat gangstermilieu kan nooit bewijzen zij hebben immers een alibi zoals Al Capone , het werk ( opruimen ) doen gewoonlijk huurmoordenaars en die kennen meestal een fameus woord OMERTA en zeker in de bendes van de maffia .
Dillinger .
Zaterdag 30 januari 2010 - 23u01
Volgens mij zal men nooit volledig kunnen bewijzen dat hij het was , hebben ze hem werkelijk kunnen ondervragen om volledig te bekennen dat hij het gedaan heeft Jack Ruby den baas van de nachtclub schoot hem dood onder de ogen van FBI .
Jeffie
Woensdag 27 januari 2010 - 20u02
Deze man mag nooit meer vrijkomen!
Reageer ook