Humo sprak met Goedele Liekens

© (Foto: Belga)
vorige

1/23

volgende

Donderdag 26 augustus 2010 - 11u31

In Groot-Bijgaarden wordt de kermis opgebouwd: mooi vertier. In de schaduw van een koket frituurkraam wacht ik op Goedele Liekens - psychologe, seksuologe, gevierd tv-figuur, bladenmaakster. Ook: uit oprechte kwaaiigheid opgetrokken diva-met-een-mening, ambassadrice van een betere wereld, aangeschoten wild voor de roddelpers. Vooral: moeder, vrouw, meisje.

9 reacties

reageer ook 

Dinsdag 7 september 2010 - 11u23

Guy

Goedele,een schoon meiske en interessant ook Zou dat een eer zijn,mocht ik toegeven dat jij wel tot mijn jongens droom behoor. Maar nooit zal dergelijks mogelijk kunnen zijn ;-? En toch zou ik met plezier deze Dame gelukkiger willen trachten maken. "Een Dame is een vrouw dat een man zich tot een Heer maakt te gedragen" Dank u mooie vrouw,goodluck.

 

Zaterdag 4 september 2010 - 11u58

limburgertje 1947

Het mag ook wel eens door een vrouw gezegd,ik ben sinds het begin van haar carière fan van haar.Het is een prachtige vrouw,die vooral zichzelf is gebleven,waar vele anderen nog een puntje kunnen aan zuigen.Ik ga volledig akkoord met de vorige reacties

 

Woensdag 1 september 2010 - 18u56

Knolleke

Juist,Belgianpete!Maar je weet dat hoge bomen veel wind vangen ,en als je met je mooie hoofdje boven het maaiveld uitsteekt ... vooral in dit kikkerlandje.Geen woord slecht van de andere missen,maar een tweede Goedele moet er nog opstaan !

 

Woensdag 1 september 2010 - 15u36

belgianpete

Ik deel de mening van Herman Peter, inderdaad een prachtige en soms wel onterecht ondergewaardeerde vrouw !

 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook: