
U kunt de wallpapers downloaden door op het gewenste formaat onder de foto te klikken (rechter muisknop en 'opslaan als' kiezen).

Download deze wallpaper

De dood van Michael Jackson laat niemand onberoerd, van Serge Simonart tot Jeroom. De tekenaar maakte enkele tedere Jackson-wallpapers, opdat Zijne Bleekheid altijd bij ons zou zijn.

U kunt de wallpapers downloaden door op het gewenste formaat onder de foto te klikken (rechter muisknop en 'opslaan als' kiezen).


De Bijzondere Belastinginspectie (BBI) zit Europees commissaris Karel De Gucht (Open VLD) en zijn echtgenote, politierechter Mireille Schreurs, achter de veren wegens hun buitenverblijf in Toscane, sinds het eerste seizoen van 'God en klein Pierke' bekend bij heel tv-kijkend Vlaanderen. Lees een fragment uit het artikel (4 reacties)
Psycholoog Philip Zimbardo voert in 1971 een experiment uit aan Stanford University in Californië. Met behulp van vrijwilligers simuleert hij het leven in de gevangenis. Enkele van zijn belangrijkste onderzoeksvragen: wat gebeurt er als je goede mensen in een soort hel dropt? Lees een fragment uit het artikel (3 reacties)
7 reacties
reageer ookDe ontvankelijke
Woensdag 9 juni 2010 - 15u59
wat een rare reacties...rare man
cyberchey
Maandag 31 mei 2010 - 21u05
dit is echt superrespectloos!!! hij was een groot man en jij bent het niet waard om dit te mogen doen! dus rot op met deze*** afbeeldingen!
Nederland Beter dan belgie
Zaterdag 5 december 2009 - 22u55
WTF is dit Toon wat fucking respect ja klotebelgen! MICHAEL THE BEST
4everMJ
Donderdag 19 november 2009 - 20u26
Wat moet dit nou in Godsnaam voorstellen!! Zijn jullie niet beschaamd! Toon wat respect! MJ is meer waard dan jullie allemaal samen!
jefke
Vrijdag 16 oktober 2009 - 23u05
pffff
Nederlander
Dinsdag 13 oktober 2009 - 14u57
Welke drugsverslaafde kutbelg heeft dit nu weer verzonnen
MJFAN
Zaterdag 12 september 2009 - 19u21
Fuck degene die did op deze site heeft gezet. Egt een stelletje teringleiers Krijg de Kanker MJfan
Reageer ook