Het Gat van de Wereld: Tien jaar NV-A

het-gat-van-de-wereld Maandag 10 oktober 2011 - 12u10

Op 13 oktober bestaat de N-VA van Bart De Wever precies tien jaar: een uitstekende gelegenheid om in het archief van het Gat van de Wereld te duiken en het beste van Siegfried Bracke, Kabouter Peumans en het opperhoofd zelf nog eens boven te halen.

23467_10JAARNVA.jpg

Verschenen in Humo 370/39 op 27-09-2011

Verschenen in Humo 3707/38 op 20-09-2011.

4 reacties

reageer ook 

Donderdag 27 oktober 2011 - 18u03

Daniel Deblaere

... eindelijk is er hoop, om de geschiedkundige blunder, de historische vergissing die "België" heet recht te zetten Meteen ook een einde maken aan één der laatste en hadnekkigste relikwieën uit de Middeleeuwen: de monarchie: Leve de Waalse en de Vlaamse republiek ! Leve Europa! Leve onze wonderlijke planeet Terra! Leve de diviversiteit en de vrije mening ! Daniël Deblaere

 

Maandag 10 oktober 2011 - 19u03

Mody

Yep die rattenval werkt perfect.

 

Maandag 10 oktober 2011 - 17u01

zeepsmoel

Dat wint dan een peiling en nog is het niet kontent. Tsss... Is N-VA trouwens een tijdschrift tegenwoordig' En in welke peiling heeft dat boekske Humo verslagen? Wouter Vandenhaute is inderdaad rood. Van 't lachen, elke keer als hij zijn banksaldo heeft gechekt en hier zever als "rode Humo rakkers" leest.

 

Maandag 10 oktober 2011 - 16u32

Mody

De score van de NVA in de peilingen,steekt de rode Humo rakkers duidelijk de ogen uit.

 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook:

Deze week in Humo