© Marco Mertens
Na de vertoning was er een Q&A. Dat wil zeggen dat het publiek vragen mag stellen en ik die dan zo goed mogelijk probeer te beantwoorden. En het is raar, sommige vragen zijn relevant en ook makkelijk te beantwoorden. Andere zijn dan zo vreemd dat ik er zelf geen antwoord op weet. Soms zeg ik dan eerlijk dat ik het niet weet maar soms verzin ik een heel interessante uitleg. Ook kwam het tijdens de Q&A even tot een communautair dispuutje. De vragen werden afwisselend in het nederlands en in het frans gesteld. Maar dat was blijkbaar voor een iemand in de zaal al te veel van één taal.
Belgisch proberen te zijn, het is zeker niet altijd gemakkelijk.
Op het einde van de avond nog fijn nagepraat en mooie complimenten gekregen van Luc Dardenne. Dus ja het was al bij al een fijne dag !
























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook