
Hoe vrouwvriendelijk en geëmancipeerd is de VRT-vedette daar? Ziet hij zijn vrouwelijke collega's als evenwaardig? Ruimt hij zijn eigen sokken op of laat ongebreidelde ambitie daarvoor geen ruimte? De laatste weken doen vermoeden dat mannelijke heerszucht hem toch niet totaal vreemd is. 'Ik weet het' zegt hij: èn een eigen Tv programma èn een radio zender! t lijkt wel alsof ik hele de VRT heb overgenomen als je alle heisa wil geloven.
"'Andere mensen hebben een gitaar of een dwarsfluit. Ik heb mijn ego'"
Het volledige interview met Peter Van de Veire leest u vanaf dinsdag 23 september in Humo 3551. Wij verzamelden enkele videofragmenten van de opmerkelijkste stunts van de afgelopen 2 jaar die radiomaker Peter Van de Veire bekend gemaakt hebben bij het grote publiek.





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


2 reacties
reageer ookTinaT
Maandag 29 september 2008 - 21u01
Peter Van de Veire is gewoon een dikke hypocriet In zijn ochtendshow mocht hij lachen met alles, alle heilige huisjes intrappen en iedereen belachelijk maken. maar owee nu hij rare bokkesprongen maakt voor tv: niemand mag weten dat hij uitgekozen is om van donna een nieuwe radiozender te maken. En Thomas de soete mag geen grappen maken over zijn geheimzinnig gedoe, noch over radio Donna en alles rond pvdv. Hypocriet!
Bonas
Woensdag 24 september 2008 - 12u21
Peter Van de is gewoon een lekker geil wijf!
Reageer ook