
Ook dat onderwerp is blijkbaar interessant genoeg om er een boek over samen te stellen, maar dat lukt niet zonder uw ervaringsdeskundigheid. Het zou haar derhalve een geweldig plezier doen (en, met een beetje geluk, kraaiende genotsgilletjes ontlokken) mocht u het rampetampen even willen laten, en op onze Wild Site Humo's Grote Seksenquête met - ja, het moet weer lukken - 69 vragen over seks en aanverwanten gaan invullen.
Scabs-hoofdman Guy Swinnen en Phaedra Hoste deden het u alvast voor.
PHAEDRA HOSTE « Het zou mij niet verbazen mocht de uitslag van de enquête blijken te zijn dat iedereen het vaak, graag én goed doet. Want let's face it: veel mensen zijn hypocriet als het op seks aankomt. Zelf lieg ik er nooit over, maar dat komt voornamelijk doordat ik er gewoon niet met andere mensen over praat. Ik hoef mijn bedverhalen niet zo nodig te delen met heel Vlaanderen. Mijn vrees is dus dat er in deze enquête veel gelogen en gestoeft zal worden.»
HUMO Ook in een anonieme enquête?
HOSTE « Tja, mensen houden ook zichzelf graag voor de gek.»
GUY SWINNEN « Dat klopt; er is niks waar zoveel over gelogen wordt als over seks. Een paar jaar geleden had Humo de rubriek Surfin' Safari, waarin gepeild werd naar het internetgedrag van Bekende Vlamingen, met de vaste vraag: 'En, surft u weleens naar porno?' Ik vond het altijd zo frappant dat, bijna niémand dat toegaf. Terwijl zo'n 75% van de woorden die op Google ingegeven worden met seks te maken hebben.
Ik geef grif toe: in het begin dat ik een computer had, was ik nieuwsgierig naar die porno en ging ik weleens kijken. Dat is normáál. Alleen ben je dat ook rap weer beu; 't is toch altijd hetzelfde. Veel meer dan een koppel neukende mensen of een blowjob af en toe kan je eigenlijk niet laten zien, hè.»





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook