
"De keeper pakt 'm!"
Bailly mag plaatsnemen in de eregalerij van Humo's Gouden Stud, waar de oogverblindende voetballerslijven van Günther Schepens, Carl Hoefkens, Dirk Huysmans, Björn De Wilde en Jamaïque Van Damme hem zijn voorgegaan.
LOGAN BAILLY « Ik ben toch wel een beetje verbaasd, moet ik toegeven. Al die knappe gasten en dan toch nog winnen. Ik vind het wel leuk dat Sterchele tweede is geworden. We zijn allebei uit Luik, blijkbaar moet je daar zijn om schoon volk tegen 't lijf te lopen. (lacht)»
HUMO Die blunder van je tegen Zulte-Waregem, dat was toch niet omdat je al meer met deze verkiezing bezig was dan met de wedstrijd?
BAILLY « Absoluut niet, maak je geen zorgen (lacht). Ik vond 'De Gouden Stud' heel leuk om te doen, het heeft niet op me gewogen.»
HUMO Als ik win zal (ploegmaat) Hans Cornelis het voelen, heb je vorige week voorspeld. Heb je al een plan?
BAILLY « Nog niet, maar daar begin ik vanaf nu op te broeden. Ze hebben de voorbije week op de club al vaak met ons gelachen: 'Uit de weg, daar zijn de Gouden Studs!'... Nu is het mijn beurt!»
HUMO Proficiat, u mag zich weer aankleden!
Humo's Gouden Stud: de resultaten!
1. Logan Bailly, 2343 stemmen
2. François Sterchele, 2314 stemmen
3. Mustapha Jarju, 749 stemmen
4. Mark De Man, 445 stemmen
5. Hans Cornelis, 336 stemmen
Afgelopen zondag werd tijdens de uitzending van Studio 1 (22.40u) Humo's Gouden Stud bekend gemaakt. Bekijk hier nog eens het 'Studio 1'-filmpje over Humo's Gouden Stud (Windows Media)





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook