Alles kan beter: 'het vrt/vtm-dubbeljournaal'
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


3 reacties
reageer ookpr8501@hotmail.com
Donderdag 23 april 2009 - 18u35
Half werk Goede journalistiek, dat betekent o.a. grondigheid. Zelfs ook in de digitale versie van in oorsprong papieren media. Doodjammer dus het digitale artikel over de journaals eigenlijk maar een half artikel is: gewoon de tweede helft van het papieren artikel. Of is dat ook een geintje van die halvepuddingspreekwoordjournalist?
michelbaeten
Zaterdag 18 april 2009 - 10u32
Een boeiend artikel dat echter ontsierd wordt door een knoert van een fout in de inleiding (pagina 8 in Humo): "(...) the proof is in the pudding". Dat moet natuurlijk "the proof of the pudding is in the eating" zijn. Een fout die heel veel voorkomt, zelfs bij native speakers, maar die in een artikel dat (terecht) het vaak schrijnende gebrek aan professionaliteit in de journalistiek aankaart eigenlijk niet mag opduiken.
sojram
Maandag 13 april 2009 - 18u24
Aanvankelijk copieerde VTM zijn nieuws-items van VRT. De hoofdthema's waren toen nog vooraf op VRT-teletekst te lezen. Sinds kort copieert de VRT meer en meer de nieuws-items van VTM en is daardoor terug marktleider geworden. Op VRT wordt regelmatig het nieuws gemanipuleerd zoals recent in de Terzake-uitzending van 9 april. Uit een reportage van Fox News werd door de Terzake-redactie oordeelkundig een belangrijk deel( Philippe Moureaux)weggeknipt zodat ze hun cynisme de vrije loop konden geven.
Reageer ook