De 7 Hoofdzonden volgens Els Pynoo (Vive La Fête)

humo-archief Maandag 8 juni 2009 - 10u23, door (ss)

Zelden zo'n spontane, charmante, naturelle vrouw gezien als Els Pynoo, zangeres én tekstschrijver van Vive La Fête, het onweerstaanbare electropopcombo dat ze nu al tien jaar samen met haar wederhelft Sir Daniel Mommens Esq. uitbaat. Els Pynoo is een brok natuur, een natuurkracht die opgetrokken lijkt uit 100% charisma en 0% pose.

17773_Els-Pynoo-186.jpg© Johan Jacobs

Ze is euforisch over hun nieuwste plaat, bij wijze van selffulfilling prophecy 'Disque d'Or' genoemd, maar zo mogelijk nog euforischer omdat 'mijn zwaan gisteren drie jongskes heeft gekregen!'

"'Ik heb me altijd minderwaardig gevoeld. Een opgejaagd hertje'"

Het volledige interview leest u vanaf dinsdag 9 juni in Humo 3588.

Enkele quotes

  • «Ik ben nogal een controlefreak. Elke ochtend maak ik een lijstje van dingen die ik moet doen, en elke avond blijkt dat ik niet dat hele lijstje heb kunnen afwerken. En dan lig ik 's nachts te tobben... Vreselijk, eigenlijk. Zelfkastijding is het.»

  • «Weet je, ik zou graag Jane Birkin zijn. Naar haar kijk ik op: naar haar maturiteit, haar naturel, de waardigheid waarmee ze oud wordt... Maar is dat jaloezie? Nee, want ik gun haar alles. Maar onlangs zag ik een klasgenote terug die in de filmwereld werkt en naar Cannes mocht, en toen voelde ik wél even iets pikken.»

  • «Als wij optreden in Brazilië, of in Moskou, of in Monte Carlo, word ik ontvangen alsof ik Madonna was. Limousines, chique hotelsuites, sloten champagne, affiches van twintig meter hoog met mijn kop erop, mensen die in zwijm vallen als ze me zien... Op zulke momenten denk ik wel eens: 'Gisteren zat ik nog varkensstront van m'n benen te wrijven.' Alsof je in een film speelt, alsof het iemand anders overkomt. Maar als ik dan een mooie brief krijg van een fan, ben ik weer helemaal met mijn bekendheid verzoend. Zoals die oudere man die me onlangs schreef: 'Heb drieënveertig duiven en vijf katten. Heb u op televisie gezien. U zijt fantastisch! Vive La Fête!!!' Vree scone. Wat me nog het meest verbaasde was dat die brief was aangekomen, want op de envelop stond enkel onze groepsnaam, geen adres. Leve De Post!»

  • «Weet je wat ik ook onkuis vind? Gebrek aan spontaniteit. Ze hebben mij al voor een hoop televisieprogramma's gevraagd waar ik zogenaamd mezelf mag zijn, maar dan kom je daar aan en staat er in het script: 'Els zegt dadde. Publiek lacht. Presentator pikt in met voorbereide grap.' Dan blokkeer ik, hè. Ik word daar poepzenuwachtig van, vent! »

Els Pynoo: fotospecial

Humo 3588 09/06/2009

Verschenen in:

HUMO van dinsdag 9 juni

Nr. 3588

Neem een abonnement

2 reacties

reageer ook 

Dinsdag 9 maart 2010 - 09u47

Valerie voor Canvas

Els Pynoo blijkt ook op culinair vlak van wanten te weten. De zangeres van Vive la Fête neemt vanavond deel aan het programma 'In de keuken' op Canvas. Daar zal ze een van chef Lionel Rigolet van het Brusselse Comme chez Soi klaarmaken. Het recept en de videofragmenten vind je later deze week terug op canvas.be/indekeuken. 'In de keuken' zie je elke dinsdag om 20.40u op Canvas.

 

Maandag 8 juni 2009 - 15u32

Sassemie

Sorry hoor, maar de interviewer van dienst moet leren rekenen : het is 100% pose / 0% charisma...

 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook:

Deze week in Humo

abo button
promobtn ipad

Vorige HUMO's

Cover 3742 22/05/2012Cover 3741 15/05/2012Cover 3740 08/05/2012Cover 3739 30/04/2012Cover 3738 24/04/2012Cover 3737 17/04/2012

Schrijf je in op Humo's wekelijkse nieuwsbrief!

Wil je als eerste op de hoogte zijn
van wat er leeft op Humo.be?
Vul hier je e-mailadres in:

Jouw aanraders