Humo's Pop Poll de Luxe: 'Zonde van de zendtijd'

humo-archief Sportpaleis | zondag 14 maart, door (godb)

Breaking news voor alle Pop Poll-bezoekers: op zondag 14 maart zullen niet alleen Guy Mortier, Philippe Geubels, Admiral Freebee, Helmut Lotti, Daan, Mintzkov, Lady Linn, Absynthe Minded en de 'Van vlees en bloed'-musical te bewonderen zijn, maar het hele Sportpaleis zal ook een tournée génerale aangeboden krijgen van Jupiler. Waarvoor uiteraard dank en santé!

19700_ZondeVDZendtijd_MM.jpg© Marco Mertens

Bijna even goed nieuws is dat Bert Gabriëls en Henk Rijckaert, de mannen van 'Zonde van de zendtijd', de boel op geheel eigen wijze nog wat méér komen versjteren.

"'Kan je die 'Wow!' weglaten? Anders klinkt het zo geil'"

Henk Rijckaert «De Pop Poll is het enige feest waarop we al uitgenodigd zijn. Een grote eer dat ze ons gevraagd hebben om ook iets te komen dóén.»

Bert Gabriëls «Vorig jaar heb ik het voor het eerst live meegemaakt. Zeer gezellig! 't Heeft iets van een groot schoolfeest, hè?»

HUMO Aangezien jullie pas na het afsluiten van de stemming op de buis zijn gekomen, zullen jullie zelf geen medaille winnen. Welke tv-maker verdient die dan wel?

Gabriëls «De mannen van 'Super 8': een atypisch programma dat overal tussen de plooien gevallen is. Origineel, goed gemaakt, goed gespeeld, en ik moet er altijd mee lachen.»

Ryckaert «Ik vind Marcel Vanthilt de laatste jaren spectaculair. Hij is zo'n multi-inzetbare mens - van 'Villa Vanthilt' tot 'Ook getest op dieren' - maar dan wel één die we nog niet beu gezien zijn. Tof ook dat hij niet zo'n gepolijste presentator is: er mag al eens iets fout gaan, er mag al eens gevloekt worden... Rock-'n-roll!»

HUMO Wie is volgens jullie de lul van het jaar?

Gabriëls «Toch weer Leterme. Hij slaagt er maar niet in iets te doen met zijn electorale succes. En als we altijd weer dezelfde lul kiezen, is dat ook minder erg voor de andere lullen die er rondlopen - worden zij niet gekozen.»

Ryckaert «Ik zou graag een origineel antwoord willen bedenken, maar ik kom ook snel bij politici uit: mensen van Vlaams Belang, of Yves Leterme. Of doe maar Herman Van Rompuy

HUMO Wie zouden jullie graag eens uit de kleren zien gaan?

Ryckaert «Erika Van Tielen maakt volgens mij een enorme kans om haar etagère te mogen showen.»

Gabriëls «Hm, dat is niet echt mijn ding. Kathleen Van Brempt, daarentegen... (Net iets te enthousiast) Wow! Zo'n grote, mooie vrouw!

»Euh, kan je die 'Wow!' weglaten? Anders klinkt het zo geil.»

Ryckaert «Waarom kiezen ze in deze categorie altijd voor vrouwen? Waarom niet eens pakweg Bart De Wever? Dat zou misschien niet zo aangenaam zijn, maar wél interessant. Of weet je wat: ik kies opnieuw voor Herman Van Rompuy!»

HUMO De sketch waarin jullie Humo's met allerlei gratis cadeaus verkopen - van een kaasplank tot een kano - heeft onze promotiedienst op ideeën gebracht: binnenkort krijgt iedereen bij elke Humo zes gratis flesjes bier én een glas. Zijn jullie types die daarvoor meteen zelf naar de winkel spurten?

Gabriëls «Zeker! En vervolgens klagen dat het te zwaar is, hè (lacht).»

Ryckaert «Ik weet ook niet of het zo praktisch is om 's ochtends in het station zes flesjes bier mee te zeulen. Maar het wordt die dag waarschijnlijk bijzonder plezant op de trein en op kantoor.»

Humo's Pop Poll de Luxe

Zondag 14 maart in het Sportpaleis Antwerpen. Met onder anderen 'Zonde van de zendtijd'. Info & tickets: 070/345.345 of teleticketservice.com.

Gratis viptickets!

Op humo.be zijn 5x2 viptickets te winnen, die toegang geven tot de show en de vipparty - met de hele avond gratis drank en frieten, in aanwezigheid van de beste en mooiste BV's.

Neem deel aan de wedstrijd (tot woensdag middernacht)

Humo 3627 09/03/2010

Verschenen in:

HUMO van dinsdag 9 maart

Nr. 3627

Neem een abonnement

0 reacties

reageer ook 

Reageer ook

Humo login:

(wordt nooit getoond)

Of login met facebook:

Deze week in Humo

abo button
promobtn ipad

Vorige HUMO's

Cover 3742 22/05/2012Cover 3741 15/05/2012Cover 3740 08/05/2012Cover 3739 30/04/2012Cover 3738 24/04/2012Cover 3737 17/04/2012

Schrijf je in op Humo's wekelijkse nieuwsbrief!

Wil je als eerste op de hoogte zijn
van wat er leeft op Humo.be?
Vul hier je e-mailadres in:

Jouw aanraders