© kamagurka
In de veronderstelling dat u er al net zo over denkt, plaatsten wij ons bandopnemertje onder de neus van in totaal twee dozijn Belgische en Nederlandse bedrijvers van humor, en vroegen we hun waar zijzelf in dit leven zoal om moeten lachen. Om negers, zo zal blijken, en om 'De kotmadam', Eddy Wally en weinig elegante vrouwmensen van middelbare leeftijd. Niveau!
"'Panda's! Rappers die de r niet kunnen zeggen! Poo poo etende homo's!'"
In het eerste deel (Humo 3649 van dinsdag 10 augustus 2010) komen deze komieken aan het woord: Kamagurka, Bart Cannaerts, Katinka Polderman, Philippe Geubels, Youp Van 't Hek, Kees Van Kooten en Ronald Goedemondt.
Katinka Polderman
Katinka Polderman «Bij ons in Nederland zijn er heel veel onwaarschijnlijk slechte zangers en rappers die op eigen houtje een clip maken bij één van hun nummers, en zich vervolgens helemaal niet schamen om dat op YouTube te gooien, zodat de hele wereld mee kan genieten. Vaak zijn die clips zó hilarisch, onbedoeld dan nog - úren kan ik me daarmee vermaken. Ken je 'Dit is mijn ding' van de gevaarlijke rappers NPM en MC Dark? NPM en MC Dark zijn een puberende broer en zus die rappen over stoere dingen als drank en geweld en zo, alleen komen ze allebei nogal sullig over, en heeft die jongen een behoorlijk grappig spraakgebrek: hij kan de 'r' niet uitspreken. Dan zie je 'm dus heel stoer met een fles drank in zijn handen over straat wandelen en rappen van 'Het gaat pas ovel als ik elovel heb gelept' (lacht). Het zal wel niet erg netjes van me zijn, maar zoiets vind ik dus echt onwijs, euh, glappig.
»Nog zo'n topper: Manita met 'Red mij'. Die Manita is een nogal - hoe zeg je dat beleefd? - weinig elegante vrouw van middelbare leeftijd die hartstikke vals zingt, maar die toch een soort van semiprofessioneel clipje heeft laten maken waarin ze al playbackend heen en weer danst op een suf grasveldje met wat standbeelden. Heel grappig, want ze houdt er flink de pas in op dat veldje, zodat haar buikje de hele tijd onder haar shirtje komt uitgebobbeld. Ik vind dat fascinerend, dat zo'n Manita blijkbaar heeft gedacht: 'Ik zing kattenvals, ik kan niet dansen en ik heb een buikje dat onder mijn shirt uitbobbelt. Weet je wat? Laat ik eens een liedje maken met een clip waarin ik over een grasveldje dans in een iets te klein shirt!' (lacht)
»Het is onbedoelde humor, weet je: ik geloof dat dat uiteindelijk nog de grappigste vorm van humor is.»





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


1 reactie
reageer ookZjean Swissuur
Dinsdag 10 augustus 2010 - 19u40
Haha "like icecream"... die vind ik nog beter als "look, bishop!" :)
Reageer ook