
U moet natuurlijk wel geduld hebben: 'We kunnen niet garanderen dat je direct doorverbonden wordt met de tv-presentatrice,' flitst het waarschuwend over het scherm. En zodra de dame dan toch een beller aan de lijn heeft, valt het geluid weg. Meeluisteren kan, maar dan moet u weer een ander 0900-nummer bellen voor 1,50 euro per minuut. En hoe langer u aan de lijn blijft, hoe meer de firma Smart Media Services verdient. Sounds fishy, vonden wij.
"'De hele nacht geile praat, en af en toe een kreunende meneer'"
'Lekker Live' wordt gemaakt door Smart Media Services, een Nederlands bedrijfje dat zich in dit soort interactieve tv-programma's gespecialiseerd heeft, en wordt simultaan uitgezonden op Veronica in Nederland, net als VT4 een SBS-zender.
HUMO Scoort 'Lekker Live' in de beide landen?
Joost C. de Jong (producent Smart Media) «Cijfers geven wij nooit; daarover hebben wij en de zender elkaar geheimhouding beloofd. Maar ik kan u vertellen dat het programma druk bekeken wordt. We merken wel dat Vlamingen liever meeluisteren en dat Nederlanders vlotter inbellen, in de hoop zelf het meisje aan de lijn te krijgen.»
HUMO Je hebt als kijker geen idee of het wel echt live gaat.
de Jong «Het gaat echt live, hoor. Maar ik ben er ook niet helemaal tevreden over. Er moet meer in beeld te zien zijn dat toont dat je niet naar een opname zit te kijken. We moeten daar iets op vinden.»
HUMO Hallo VT4? Is een erotisch getint nachtprogramma wel een goed idee nu jullie je, onder meer met de 'Welkom thuis'-campagne, willen profileren als een Vlaamse familiezender?
Kristof Demasure (woordvoerder SBS) «'Lekker Live' hoort niet bij VT4, net als de rest van de nachtprogrammatie. De kijker is heus wel slim genoeg om dat onderscheid te zien. Wij hebben er in ieder geval nog geen vragen of klachten over gehad. VT4 heeft een totaal ander profiel dan 'Lekker Live'. Wij zijn jong, fris en Vlaams; 'Lekker Live' is erotisch en staat los van ons familiale karakter. Daarom zie je tijdens 'Lekker Live' het logo van VT4 ook niet in beeld.»
HUMO Maar op jullie eigen website staat 'Lekker Live' gewoon in het lijstje met 'Alle programma's' van VT4. En tussen twee nachtprogramma's door - stuk voor stuk loops met spotjes voor sekslijnen - zie je wél het VT4-logo verschijnen.
Demasure «Dat is precies wat er overdag gebeurt met de homeshopping-programma's. We moeten toch geen bord tonen met een tekst waarin we ons van die programma's distantiëren? Ze vallen buiten het reguliere VT4-rooster, maar we staan er wel achter.»

































3 reacties
reageer ookadrie57
Maandag 4 oktober 2010 - 23u44
Men moet bij Humo wel de juiste informatie geven. Het filmpje op deze site komt pas als de tv uitzendingen zijn afgelopen met een live gesprek met een van de tv presentatrices, waar je soms een lekker geil gesprek mee kunt hebben. Mits je wordt doorgeschakeld natuurlijk.
Dinsdag 7 september 2010 - 16u50
Humo review plz?
Christian Mertens
Maandag 6 september 2010 - 20u08
Wanneer komt er eens een programma dat de echte liefde centraal stelt?www.por-no.be(dit is een anti-pornosite!)
Reageer ook