
Hoog tijd dat het nog eens over muziek gaat, dachten wij zo. En kijk: 'Come Around Sundown' - de vijfde studioplaat alweer van het viertal uit Nashville, Tennessee - ligt nu in de winkel, en Caleb wil er nog iets over vertellen ook.
"'Als ik ooit niet meer moet kotsen voor een concert, is het gedaan met ons'"
Enkele quotes
Caleb Followil «Nu ik eindelijk in een stabiele relatie zit lijken sommige van mijn oudere teksten inderdaad van een andere planeet te komen. Over blowjobs terwijl je achter het stuur zit zou ik nu bijvoorbeeld nooit meer schrijven: daar ben ik een veel te voorzichtige chauffeur voor geworden (lacht).»
Followil «Weet je, soms komen de teksten er gewoon in één gulp uit, en moet je achteraf gaan uitzoeken wat ze precies betekenen. 't Is normaal dat je dan met gaten blijft zitten die je met de beste wil van de wereld niet aan de mensen uitgelegd krijgt.»
Followil «Niemand stapt in een groepje met de bedoeling voor eeuwig en altijd onder de radar te blijven, iedereen wil succes. Als sommigen me daarom een sell-out vinden, dan is dat maar zo. Als je een geweldige kok bent, en in plaats van alleen voor je familie te koken open je een restaurant, dan hou je toch ook geen uitverkoop? We hebben 'Only by the Night' gemaakt zoals al onze andere platen, maar meer mensen hebben 'm gekocht. Laten we er nu maar van genieten, want voor hetzelfde geld staan we morgen weer in clubs van niks te spelen.»
Followil «Tja, die duiven scheten niet alleen, ze waren ook ziek en af en toe viel er eentje morsdood uit de lucht. Jared zat na een kwartier al volledig onder de kak: zijn gezicht, zijn armen... We móésten er gewoon mee stoppen. Man, zelden zo hard gewenst dat ik mijn geweer bij had!» (over het duivenincident in St. Louis van een tijdje geleden)
Het volledige interview leest u in Humo 3659 van dinsdag 19 oktober 2010.





























![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook