
Jasper Erkens: 'The Brighter Story'
Voor de videoclip van 'The Brighter Story' ging Jasper Erkens op zoek naar festivalgangers die wilden meespelen - feestbeesten, grote, kleine, dikke, dunne, mooie en lelijke mensen van 0 tot 99 jaar. Regie en montage waren in handen van Jan Matthys ('De Smaak van De Keyser', 'Katarakt') en Yoohan Leyssens ('Van vlees en bloed', 'De Parelvissers'). Thema: Woodstock, toen haarbanden in waren.
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Karel De Gucht: het gevecht met de fiscus
De Bijzondere Belastinginspectie (BBI) zit Europees commissaris Karel De Gucht (Open VLD) en zijn echtgenote, politierechter Mireille Schreurs, achter de veren wegens hun buitenverblijf in Toscane, sinds het eerste seizoen van 'God en klein Pierke' bekend bij heel tv-kijkend Vlaanderen. Lees een fragment uit het artikel (4 reacties)
Demasqué van de reality-tv (deel 2)
Psycholoog Philip Zimbardo voert in 1971 een experiment uit aan Stanford University in Californië. Met behulp van vrijwilligers simuleert hij het leven in de gevangenis. Enkele van zijn belangrijkste onderzoeksvragen: wat gebeurt er als je goede mensen in een soort hel dropt? Lees een fragment uit het artikel (3 reacties)
- humo-archief Luc Van den Broeck, spilfiguur in de zaak-Bart Wellens
- humo-archief Het gevangenisleven van Marc Dutroux
- humo-archief De 7 Hoofdzonden volgens Alex Callier
- humo-archief Nonkel Pater: Missionaris in Congo
- humo-archief Die Antwoord
- humo-archief The Hickey Underworld
- extras-bij-humo Volgende week voor maar 6,90 euro extra bij Humo: de cd 'Muziek!' van De Mens


































11 reacties
reageer ookMargot
Maandag 2 november 2009 - 16u09
Hoe kan het dat Humo Jasper Erkens in zijn muzieklijst zet; er is echt wel wat betere muziek. Vooral deze single is echt niet te smaken.
wanker
Vrijdag 30 oktober 2009 - 00u44
wat een drol van een zanger. waarom zingt die knul niet met zijn eigen stem? ie probeert een korrel op zijn stem te steken, wie gelooft die puber eigenlijk? not me
klaas gaublomme
Donderdag 29 oktober 2009 - 14u01
wat een kiezige drol van een clip
tmeisjemetderodejasendezwartehoed
Dinsdag 27 oktober 2009 - 18u26
Twas een affe dag en tis een affe clip ! ^^
la bonita
Dinsdag 27 oktober 2009 - 14u05
http://www.vimeo.com/7270022
Elien
Maandag 26 oktober 2009 - 20u56
das een zalige clip & een kei mooie herinering aan een prachtige dag (=
FronieWORLD__
Maandag 26 oktober 2009 - 20u31
ha, ik zie mezelf in dat schepding van die tractor! de clip is trouwens geweldig!
Leandra.Notermans
Maandag 26 oktober 2009 - 19u17
Kei mooie clip!
Titus Pullo
Maandag 26 oktober 2009 - 17u39
Prachtnummer!! én een mooie clip btw.
klakke1
Maandag 26 oktober 2009 - 15u51
Super! Wat een clip :-).
De machtige rivier
Maandag 26 oktober 2009 - 14u54
Tjonge jonge, deze week moet er echt niks halfgoed zijn uitgebracht. Goed opletten bij de Engelse les Jasper!
Reageer ook