
Als u ons zou vragen naar onze droomjob, dan zouden we u enigszins meewarig aankijken: wij worden namelijk betaald om de betere virtuele vuiligheid bij elkaar te surfen terwijl gebruinde hunks dan wel babes zich in rijen van zes voor onze voeten werpen.
Om maar te zeggen: het is niet onze schuld dat de server van de toeristische dienst van Queensland, Australië de voorbije dagen voortdurend crashte omdat een paar honderdduizend surfers tegelijk wilden solliciteren voor - althans in hun ogen - de beste job ter wereld. De toekomstige conciërge van Hamilton Island krijgt namelijk een jaarloon van 76.000 euro om het zwembad schoon te houden, de vissen te voederen en een blog bij te houden over het leven op een paradijselijk maar verder geheel onbewoond eiland. Wij zetten het nu al op een geeuwen, maar mocht u zich geroepen voelen: stuur uw curriculum vitae in voor 22 februari, sucker.
En hou het droog als u naast de hoofdprijs grijpt: er zijn altijd lui die het nog slechter hebben, getuige het lijstje op WorstJobs.com.
































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook