
Weinig dingen triester dan gelegenheidssites die, maanden of zelfs jaren nadat het evenement dat ze moesten aankondigen gepasseerd is, nog altijd bandbreedte en serverruimte blijven innemen.
Erger nog: als wij er eentje tegen het lijf surfen, vallen we steevast ten prooi aan cyberblues - we vragen ons af of het evenement geslaagd was, of er nieuwe koppels gevormd zijn (en of die nog altijd samen zijn), of iedereen weer veilig thuisgeraakt is en of iedereen die er plezier heeft gemaakt überhaupt nog lééft.
Nee, dan liever sites die zich na maximaal 90 dagen vanzelf vernietigen. Ze zijn makkelijk aan te maken via Disposable Webpage, dus mogen wij organisatoren van evenementen met enige aandrang verzoeken voortaan die weg te bewandelen? Dank!
































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


1 reactie
reageer ookkvgb
Maandag 19 januari 2009 - 14u16
Bestaat er nog geen website met links naar sites van evenementen die voorbij zijn ? Da's een idee om op te zetten op een andere dan hogervernoemde site.
Reageer ook