
De radio aanzetten, een pint bestellen, en die van ons naar de hemel brengen en terug: ziedaar onze antwoorden op de vraag 'Wat krijgt ú zoal gedaan op één seconde?'
Op 'So Many a Second' ziet u wat een seconde op wereldschaal voorstelt: zo worden er op onze aardkloot in die tijdspanne welgeteld 27 gsm's verkocht, wordt er 787 keer naar porno gesurft, worden er 150 bomen gekapt en - als we even intergalactisch mogen gaan - worden er 200 nieuwe zonnen geboren. De informatie wordt visueel aanschouwelijk gemaakt, u kunt één en ander middels een splitscreen met elkaar vergelijken (het aantal stervende rokers vs. het aantal fietsen dat van de loopband rolt, we zeggen maar iets) én er uw eigen statistisch gefundeerde onderzoeksresultaten op posten.
































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook