
Wat uw leraar Grieks vroeger nooit vermocht, lukt het internet misschien wél: u warm maken voor de wonderlijke wereld van de klassieke mythologie.
De makers van 'Don't Look Back', een wel bijzonder rudimentair vormgegeven platformspel, zijn er namelijk in geslaagd om de oud-Griekse tragedie van Orpheus en Eurydice om te turnen tot succesvol game.
Om uw geheugen op te frissen: nadat zijn geliefde Eurydice door een nest slangen de dood werd ingejaagd, krijgt Orpheus bij wijze van grote uitzondering de toestemming van Hades en Persephone om haar uit de onderwereld te komen oppikken. Eén voorwaarde: terwijl ze het hindernissenparcours naar boven afleggen, dient Orpheus vooraan te lopen en mag hij onder geen beding het hoofd naar zijn deerne omdraaien.
Wat hem - spoiler alert! - toen niet lukte, moet u nu proberen waar te maken. Bonus: 'Don't Look Back' drijft nu eens niét op een snerterige technotrack maar kreeg een filmische, dreigende soundtrack mee die naadloos aansluit bij de tragiek van het verhaal.
Url: http://www.kongregate.com/games/TerryCavanagh/dont-look-back
































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook