
We zouden ze niet aan de feestdis willen, al die mensen die straks (weer) het goede voornemen maken om volgend jaar eindelijk te stoppen met roken.
Maar omdat we ook niet te beroerd zijn om ex-rokers in de dop een hart onder de riem te steken: op Serious Quitters Arcade staan drie verschillende Flash-games (eentje waarin u pakjes sigaretten in de vuilnisbak moet mikken, een platform-game waarin u rookwalmen, asbakken en rokers moet zien te vermijden en een shoot'em-up waarin u nicotinepartikels te lijf moet gaan) waarmee u de moeilijkste momenten aangenaam kunt doorkomen.
(bov)

































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook