
Backseat Driver
En tot slot willen we u nog even wijzen op Backseat Driver, een gratis iPhone-app van Toyota die jengelende kinderen op de achterbank koest zou moeten houden.
Met het programma en de ingebouwde gps in uw telefoon kunnen ze zich nuttig - en in stilte! - bezighouden door copiloot te spelen: ze sturen, schakelen en remmen mee op het traject dat u volgt, en verzamelen punten door onderweg zoveel mogelijk snacks of bezienswaardigheden mee te pikken. Briljant in al zijn levensechtheid, al zouden er wat ons betreft ook punten mogen afgetrokken worden bij kotsen, raampjes opendraaien en voor de 'tigste keer naar toilet moeten.
Google Advertenties
U bent wellicht ook hierin geïnteresseerd:
Deze week in Humo
Op zoek naar de 1 procent rijkste Belgen
De wereld valt dankzij de Occupy Wall Street-beweging niet meer uit elkaar in twee helften, maar in de ninety-nine percent aan de ene kant en de one percent aan de andere. Hoe lang moet jij sparen om tot de een procent rijkste Belgen te behoren?
Onze man trok naar Spanje, land in crisis
Wat iedereen al wist, is sinds vorige week officieel: Spanje is een land in recessie. De economie kromp twee kwartalen na mekaar, de consumptie draait op een laag pitje en de werkloosheid heeft spectaculaire hoogten bereikt. Lees een fragment
- humo-archief 'Scheire en de schepping': Googleman spreekt
- humo-archief Parkour: kom van dat dak af!
- humo-archief Afscheid van Anderlecht: Humo sprak met Ariël Jacobs
- humo-archief 'Keizer van Oostende': het machtsmisbruik van Johan Vande Lanotte































![Aimé Van Hecke: 'Humo heeft afspraak met de 21ste eeuw gemist' [fotospecial]](http://img.humo.be/q90/w148/h148/img_352/352566.jpg)


0 reacties
reageer ookReageer ook