U hebt de voucher voor een gratis ticket* die bij Humo 3605 van 06-10-2009 zit in de hand en u wil uw plaats voor de film 'De Helaasheid der Dingen' reserveren? Volg dan de stappen op deze pagina.
DEZE ACTIE IS AFGELOPEN: De bon bij Humo was geldig voor voorstellingen tot en met 22/10/2009
en wij waren op reis, pas nu tijd om te surfen voor gratis ticket, we kunnen er ook naar fluiten. reeds 40 jaar humo-abonnee, dankuwelhoor, we zijn heel blij met het ongeldig ticket, 't was idd gratis!
BEDROG!!!!
Koop in 10 jaar nog ne keer nen humo, speciaal voor dat ticket en voel me nu net zo bedrogen dan dat ik e wasprodukt koop en ook net niet naar walibi mag want 'oh, u bent net te laat voor onze actie!'. Wat een klunzig gedoe! Nu nooit meer. Lees hem wel gewoon terug in't café
Anders Moeten Jullie da Actie nog Wat korter maken. Groeten
Tja, bij ons op het werk is het niet mogelijk om te internetten, dus kon ik ook geen deftige plaats reserveren want die waren altijd al weg! Spijtig voor wie dus niet een hele dag aan zijn pc gekluisterd zit en/of ook nog andere dingen te doen heeft! Jammer maar we zullen dan maar weer zelf ons ticket volledig betalen! Ook al zijn we al 15 jaar geabonneerd op Humo! Misschien een idee om alleen de abonnee's eens een keertje te verwennen?
afgelopen of wat? wat een zeikboel!
Ge moet het nog moeilijker maken, kan het niet vinden waar aan te melden welk pagina enz... Een groot succes.... waarschijnlijk. Zal het bij het oud papier smijten
Sture ze die tickets naar u door fwa? Of moet ge gewn met die vouchers afkomen en het betaalbewijs?
Net nog zonder enig probleem kunnen reserveren voor morgen de laatste dag. Humo, bedankt voor het gratis ticket !
GEBRUIKTE TICKETS? niet wanhopen als je een fout maakt tijdens je bestelling. Het lijkt alsof je ticket verloren is maar je hoeft enkel 15' te wachten en je niet volledig verwerkte bestelling komt terug vrij (dus ook je 'gebruikte code')SUCCES
Humo Deze Week
Tagcloud Humo Deze Week
Facebook, Netlog, Twitter:Humo ziet, volgt en toont u