Open Venster
‘Banken moeten hun klanten beter begeleiden in de digitale overgang’
Al enige tijd stijgt mijn bloeddruk wanneer ik een bank hoor opscheppen over zijn digitale bereikbaarheid. Voor iemand die groot geworden is in een ander tijdperk, zijn die aanpassingen bijzonder zwaar. Stilstaan is achteruitgaan, maar de banksector zou toch moeten begrijpen dat de klanten goed begeleid moeten worden in de digitale overgang.
Sinds 1 april kan ik geen rekeningafschriften meer afdrukken aan de KBC-automaten. De oudere klanten blijven niet volledig in de kou staan: ik kan ze opgestuurd krijgen, maar dan moet ik 2,5 euro per rekening per maand betalen.
Op 24 september zag ik een advertentie van een dubbele pagina in de krant: de app van die bank is de beste ter wereld. Daar wordt duidelijk niet op bespaard.
Maria-Dolores Michiels, Antwerpen.
Hebt u ook een brief in de pen zitten? Mail naar openvenster@humo.be of vul onderstaand formulier in: