Open Venster
‘De Faces waren de hardste band die ooit heeft bestaan’
Wat heeft het interview met Ron Wood in Humo 4224 me een boost gegeven. Hij werkt aan een jubileumversie van de Rolling Stones-plaat ‘Tattoo You’, waar enkele onuitgegeven songs aan toegevoegd zullen worden. Ook is hij weer met zijn oude makkers van de Faces aan het opnemen, en ze zouden al veertien songs klaar hebben.
Ik kijk meer uit naar die twee projecten dan naar nieuwe releases van de laatste vijf jaar van om het even wie. The Rolling Stones en de Faces zijn twee van de beste rockbands aller tijden. De Faces waren de hardste band die ooit heeft bestaan, ik heb het geluk gehad ze meerdere malen live te mogen zien.
Hun muziek klonk destijds warrig en onaf, maar zo zal Nirvana of Black Crowes ook wel geklonken hebben. Ik raad het jonge volkje dan ook ten stelligste aan eens naar platen van de Faces te luisteren. Die ‘Borstal Boys’ waren ‘So Rude’ en “All They Wanted to Do Was to Socialise’.
Camiel Vanloffelt, Diepenbeek.
Hebt u ook een brief in de pen zitten? Mail naar openvenster@humo.be of vul onderstaand formulier in: