Nilüfer Yanya Beeld ny
Nilüfer YanyaBeeld ny

PlaylistHumo luistert

Dit zijn de beste songs van afgelopen week

Humo bundelt voor u de beste songs van de afgelopen week. Zo bespaart u tijd die u kunt besteden aan andere hobby’s - het lezen van uw favoriete weekblad bijvoorbeeld. Win-win!

Frederick VandrommeJurgen Beckers en Frederik Jacobs

Nilüfer Yanya - ‘Midnight Sun’

Echo’s van – bien étonnés de se trouver ensembleFKA twigs en Elliott Smith doen het mooiste vermoeden voor ‘PAINLESS’, Yanya’s tweede.

Papercuts - ‘I Want My Jacket Back’

Mooie, akoestische, voor zijn doen redelijk vrolijke janglepop. Meer van Papercuts op ‘Past Life Regression’, uit op 1 april.

The Smile - ‘The Smoke’

Rokerig, verslavend, met een sfeertje zo dik als vijf sloffen Bastos op elkaar. Tweede single van de nieuwe Thom Yorke-groep op evenveel weken, tweede keer raak.

The Waltz - ‘Enter the World’

Een persoonlijke favoriet uit het debuut van de Kortrijkzanen. In tegenstelling tot op de rest van de plaat, krijgt de melodie hier steun van het lawaai, om zich vervolgens gewillig over te geven.

Tomberlin - idkwntht

Slaapliedje met saxofoon van de immer mooie Tomberlin. De songtitel staat voor ‘I don’t know who needs to hear this’. Wij, Tommie!

Luister hier naar onze Spotify-playlist:

Lees ook:

HURORAM, het ‘nieuwe’ trio van Hugo Matthysen: ‘Een song over de snor van Guy Mortier’

Ultratop-sensatie MEAU: ‘Het is eigenlijk kut dat zoveel mensen zich in mijn song herkennen’

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234