Something New Beeld Goose
Something NewBeeld Goose

CD★★★☆☆

Helemaal nieuw is ‘Something New’ van Goose niet

Katia Vlerick

Helemaal nieuw is ‘Something New’, de miniplaat waarmee Goose ons hier verblijdt, níét, met drie tracks die eerder al uitkwamen, en amper twee nieuwe eigen nummers, de pulserende koortsdroom ‘Losing You’ en dansvloerbommetje ‘Viper’.

Vijf nummers op een plaat? Ja, maar wél evenveel remixen, goeie remixen. De nieuwe weemoed die deze dansvloerloze tijd automatisch drapeert over voorheen euforische geluiden als housepiano’s (in de John Noseda-remix van ‘Something New’) of Front 242-achtige robotdreunen (in de B1980-remix van ‘Girls Who Act Like Boys’), krijgt de luisteraar er gratis bij. Check ook de video’s die kunstenaar Bart Stolle bij de songs maakte. Die van Daft Punk – toch hét grote voorbeeld toen Goose ooit elektronisch ging – zullen dan nooit meer bij ons thuis komen spelen, die van Goose vallen gelukkig wél nog in te huren: op 20 maart spelen ze een te streamen liveset.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234