HuiskamersessieJames Blake
James Blake covert Beyoncé, Joy Division, Frank Ocean en Billie Eilish vanuit zijn huiskamer
Ook muzikanten moeten een lockdown zien te overbruggen. James Blake doet dat met zijn vingers op de toetsen, en daar kan u van meegenieten.
Gisteren speelde de Brit namelijk een Instagram-livesessie, waarin hij naast eigen songs ook ‘Georgia on my Mind’ van Ray Charles, ‘Atmosphere’ van Joy Division en ‘The First Time Ever I Saw Your Face’ van Roberta Flack bracht. Kwam ook aan bod:‘Forward', zijn samenwerking met Beyoncé (rond 28:15). ‘Say What You Will’ (45:25) was dan weer een nieuw eigen nummer. Bekijk de intieme versies hieronder.
De opvallende kijker zal zien dat ook actrice Maisie Williams (‘Game of Thrones’) graag een specifiek liedje wilt horen.
Op 23 maart deed Blake ook al eens zo'n livesessie. Toen passeerden er covers van Billie Eilish (‘when the party’s over’, Frank Ocean (‘Godspeed’) en Radiohead (‘No Surprises’). En kunnen we ‘Limit to Your Love’ nog als Feist-cover tellen? Kijk hier: