concert☆☆☆☆☆
Voor hun set op Rock Werchter moeten ze Waterparks naar een Russische goelag sturen
Een skateboard. Een totempaal. Een Peavey-basversterker. Een friteuse. Een tuimeldakvenster. Vijftien zonnepanelen.
Volg al het festivalnieuws op onze Rock Werchter festivalblog
Een setje multimedialuidsprekers met subwoofer. Een kerkaltaar. Een zak siergrind. Twintig bouwemmers. Een hogedrukreiniger. Een betonmolen. Een container PFOS. Een inloopdouche.
Een breedbeeldtelevisie met ingebouwde chromecast. Een stoeltjeslift. Vijf dixies. De robots uit The Masked Singer. Een Belgisch witblauw. De kerktoren van Werchter. Piet Huysentruyt. Steenokkerzeel. Uw mama.
Dat en véél meer hadden wij liever tegen onze hersens geramd gekregen dan vijf minuten te moeten luisteren naar de show van Waterparks. En voor die rosgeverfde idioot die zich een frontman waande zouden we prompt de Russische goelags opnieuw in het leven roepen.
Vegan frappuccino’tje, iemand?